Mężczyzna , 49 lat Witam mam taki problem że od maja mam kilkanaście dziwnych objawów. Ból i zawroty głowy, ból i sztywność karku, drętwienie połowy twarzy, drętwienie rąk i nóg, ogólne osłabienie i zmęczenie, podwójne widzenie , pogorszenie wzroku, odrealnienie , zapominanie itd...wszystkie badania ok. Elisa ok; WB tylko IGg p41 mocno Dodatni; KKI w IGm p20-23 Dodatni , reszta ujemne. Czy to jest boreliozą i czy powinienem robić dodatkowe badania
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie wzroku – Osoby przed 40. rokiem życia przynajmniej raz na 2 - 3 lata powinny wykonywać badanie wzroku u okulisty. Osoby starsze, nawet jeśli nie odczuwają żadnych dolegliwości ze strony narządu wzroku, raz na rok.
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: