Ból i zawroty głowy oraz ucisk w skroniach po uderzeniu w głowę

4.01.2014r uderzono mnie mocno w głowę,byłam oszołomiona-na drugi dzień wymiotowałam. W poniedziałek udałam się na pogotowie,miałam silny ból głowy i zawroty.Dostałam dwa zastrzyki i nie przeszło, pojechałam do lekarza rodzinnego,zlecił prześwietlenie czaszki-wszystko w porządku.Mimo to do dziś czyli 1,5 tygodnia boli głowa, są zawroty,czuję nawet jakby mi coś "chrupało" w głowie, uciski nad nosem, po lewej stronie skroni.Przez ostatnie pół roku miałam 2 takie zdarzenia.Co to może być?

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zmian w obrębie mózgowia powstałych na skutek urazu. Proszę zgłosić się do neurologa który przeprowadzi bezpośrednie badanie i zdecyduje o konieczności wykonania tomografii komputerowej.