Ból i zawroty głowy oraz wewnętrzny niepokój

od dluzszego czasu zle sie czuje, boli mnie glowa, miewam zawroty i ogolnie odczuwam wewnetrzny niepokoj.zaczelo sie wszytsko od koszmarów nocnych balam sie spac... pozniej to balam sie nawet dnia, bezsennosc ustapila, bole i zawroty niestety nie, wszytskie badania wyszly w porzadku a ja nadal sie zle czuje... wmiawiam sobie rozne choroby albo mysle ze lekarz postawil zla diagnoze. czasami mam wrazenie ze zaraz umre albo cos mi sie stanie. to mnie meczy juz 3 miesiace dzien w dzien. mam 20 lat.

Witam serdecznie. Bezwzględnie należy udać się do lekarza. Konieczne jest aby wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz zebrać dokładny wywiad.