Ból i zgrubienie na nodze nad piętą

Witam mam 29.lat mam ból prawej nogi ogólnie chodzi mi o kość przed piętą z tyłu zrobiła się gulka i niemogę nosić obuwia co to znaczy

Lek. Katarzyna Szymczak

Być może doszło do zapalenia ścięgien lub pojawiła się narośl, konieczne jest badanie lekarskie, ewentualnie rtg kosci piętowej i wizyta u ortopedy.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest RTG i wizyta u ortopedy. Proszę udać się do lekarza. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.