Ból i zgrubienie pod pachą

pomocy od pewnego czasu boli mnie pod pacha raz przechodzi i za jakis czas wraca .Dzis wyczowam maly guzik i mnie boli czy to cos powaxnego .Czy z zimna tez moge miec to

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej powiększony węzeł chłonny. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.