Ból i zmęczenie oraz przewlekłe problemy z zatokami

Witam , od 6 miesięcy lecze sie bezskuteczne na zatoki , laryngolog uwarza ze jest wszystko ok , a ja nie potrafie normalnie funkcjonować , ciągły ból i nieustające zmęczenie odbierają chęci na cokolwiek. Ból szczęki tj górnych tylnych zębów , ból w skroniach , splywajaca wydzelina po gardle , zawroty głowy , ból galek ocznych i wiele innych dolegliwosci , robilam wymaz z gardla wyszlo ok , cukier , tsh , morfologia ok , bylam u alergologa i chirurga szczekowego , juz nie wiem co dalej robic ?!

Zatoki nie bolą to bajer reklamy leków typu Ibuprom. Masz być może wadę zgryzu i dysfunkcję stawów skroniowo żuchwowych. zrób zdjęcia cyfrowe stawów skroniowo żuchwowych przeglądowe i czynnościowe i idź do dobrego ortodonty.