Ból jąder a uszkodzone chrząstki stawowe w kolanach

Mam na imie Adam i mam 26 lat. Przebywam obecnie w Wielkiej Brytanii. Moj problem polega na tym ze od czasu do czasu bola mnie jadra, glownie lewe ale czasem tez oba. Bol jest taki jak by ktos napompowal za bardzo moje jadra albo wpompowal za duzo krwi do nich. Bylem u lekarzy w UK ktorzy robili mi skan na ktorym nic nie wyszlo i powiedzieli ze prawdopodobnie to nic powaznego i zebym dal sobie z tym spokoj. Mam tez uszkodzone chrzastki stawowe w obydwu kolanach,czy te sprawy moga byc powiazane?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bez dokładnego rozpoznania o jaki rodzaj uszkodzenia chrząstek rozpoznano u Pana nie można dokonać pełnej interpretacji.