Ból jąder i brak erekcji

Witam, mam 29 lat i od 2 tygodni nie mam erekcji ani zwodu i wydzieliny spermy. Jądra też bolą, choć lekarz urolog zapisał mi antybiotyk, ale nie przechodzi nic i wydaje się jakby jądra były martwe. Urolog stwierdził, że echogram jąder i najądrzy jest w normie, ale boję się, że niestety to coś poważnego i utracę operacyjnie jądra. Czy po wycięciu jąder możliwa jest dalsza normalna erekcja, zwód po pobieraniu testosteronu np. domięśniowo czy niestety nie... Proszę o odpowiedź, czy jeśli wytną oba jądra w mosznie możliwa jest erekcja po testosteronie i w miarę normalne życie seksualne?

Oczywiście nawet po amputacji jąder, przy prawidłowej substytucji hormonalnej, możliwy jest normalny wzwód i swobodne życie seksualne. Bardzo wątpię jednak, żeby do tak dramatycznego zabiegu w Pana przypadku miałoby dojść.