Ból jąder i galaretowate grudki w nasieniu

Witam. Ostatnio zauważyłem że mój penis się zmniejszył za czasów gimnazjum gdy miałem 14/15 lat mierzył 13.5CM a teraz gdy mam 18 lat jedynie 12cm nie nie co się stało, pomiar wykonuje identycznie. Druga sprawa to co jakiś czas bolą mnie jądra np jak dużo chodzę lub stoję i w dodatku od dawna czyli jakieś 4 lata mam żółte galaretowate grudki w nasieniu a pojawiły się chyba po tym jak miałem zapalenie pęcherza, jak to mam wyleczyć, najlepiej bez wizyty u lekarza. Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety wydaję mi się, że bez wizyty u lekarza się nie obędzie. Idź do swojego lekarza rodzinnego, przedstaw swoje objawy i poproś o skierowanie do urologa. Jeśli dodatkowo przyjmujesz lub przyjmowałeś jakieś leki, syplementy czy używki powiedz o tym lekarzowi. Być może konieczne będą dodatkowe badania, jak np USG jąder.
Pozdrawiam