Ból jąder po wytrysku u 20-latka
bola mnie jadra dokola nich pod jadrami kolo odbytu zaczelo sie to od wytrysku jakies pol roku temu wtedy wytrysk byl skapy(dodam ze jadra byly scisniete gumka od bokserek) bylem z tym u dwoch chirurgow ale niemowilem ze zaczlo sie to od wytrysku czy miala to znaczenie ? mialem badany mocz krew oraz usg na ktorym wyszlo ze mam male zwapnienia oraz malego włokniaka dodam ze jestem w okresie dojrzewania bolsie nasila powytrysku dodam ze bol nie jest mocny tylko dokuczliwy leki przeciwbolowe nie dzialaja

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania
Nie można podczas wizyty u lekarza pomijać szczegółów które mogą być istotne. Jeżeli ból nie ustąpi należy prowadzić dalszą diagnostykę
Taki obraz dolegliwości oraz współistniejących wydarzeń z nimi związanych może sugerować jakiś stan zapalny w zakresie gruczołu krokowego. Dlatego radziłbym w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z urologiem. Urolog po badaniu zapewne wyjaśni przyczyny dolegliwości i wyda odpowiednie zalecenia.