Ból jądra po operacji przepukliny pachwinowej

Jestem po operacji przepukliny pachwinowej. Po zabiegu mam "inne czucie" od wewnętrznej części uda (do połowy długości) natomiast w pachwinie na całości. Oprócz tego co jakiś czas pojawia się ostry ból jądra (najczęściej po jakimś wysiłku). Co można z tym zrobić. Pozdrawiam. Piotr

Witam. Najpewniej jest to uszkodzenie niewielkiego nerwu skórnego. Proponuję poczekać. Ile czasu minęło od zabiegu ? Regenerację nerwu może poprawić ostatnio lansowany Revitanerw.