Ból jajnika a ryzyko ciąży

Witam. Cały czas się zastanawiam czy mogę być w ciąży. Otóż współżyłam z mężem między 9 a 10 dc tak do końca a być może 12 dnia cyklu miałam owulacje gdyż jak byłam w pracy bardzo źle się poczułam jajnik zabolał mnie tak że aż gwiazdki widziałam przed oczami. Pracując w szpitalu miałam okazje żeby pani ginekolog mi zrobiła USG i powiedziała że jest trochę płyny i że to mogła być owulacja albo pęknięta cysta. Nie była w stanie dokładnie określić bo nie robiła mi wcześnj USG. Czy moge być w ciązy
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku możliwość, że zaszła Pani w ciążę jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy - powinien być wiarygodny mniej więcej w dniu kolejnej spodziewanej miesiączki.