Ból jajnika i wydzielina z pochwy

Witam. Mam 45 lat miesiączka ostatnia 28.11 a 12.12 śluz przeżroczysty zabarwiony brązową wydzielina po dwóch dniach minimalnie krwią. Do 17.12 śluz z brązową wydzieliną dzieś przeżroczysty ciągnący. Boli lewy jajnik. Ból czasami kujący przeszywający obecnie boli mnie podbrzusze. Co to za przyczyna, czy to jest niebezpieczne. Wizytę u ginekologa mam zaplan. w styczniu czy mogę czekać do umówionego terminu. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem wielu patologii w obrębie układu rozrodczego, w tym zaburzeń hormonalnych, torbieli, endometriozy, itd.. W celu postawienia konkretnego rozpoznania powinna Pani udać się do specjalisty ginekologa. Jeśli jest taka możliwość, powinna Pani przyspieszyć wizytę.