Ból jajnika i zaczerwienienie pochwy - czy mogę być w ciąży?

Okres mi się spóźnia tydzień i boli mnie podbrzusze. Nie mogę leżeć na brzuchu. Do tego pochwę mam bardzo czerwoną i boli mnie jajnik. Czy jestem w ciąży?

Witam serdecznie,

Trudno określić czy jest Pani w ciąży. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Objawy, które się u Pani pojawiły są związane najprawdopodobniej ze stanem zapalnym dróg rodnych. Konieczna jest konsultacja ginekologiczna aby włączyć odpowiednie leczenie. Zaniechanie leczenia może doprowadzić do rozszerzania się stanu zapalnego a w konsekwencji w przyszłości może być przyczyną problemów z zajściem w ciążę.

Pozdrawiam