Ból jajnika podczas okresu po usunięciu torbieli

Witam. Pol roku temu okazalo sie ze mam torbiel na lewym jajniku. Zostala ona usunieta. Teraz podczas okresu odczuwam bole tego jajnika... Czytalam ze czesto pojawiaja sie zrosty po tym zabiegu... czy powinnam sie martwic? Dlaczego odczuwam te bole?

Każda ingerencja chirurgiczna może dawać zrosty i dolegliwości bólowe - tkliwość w okresie zmniejszonej odporności organizmu, przeziębieniach. W razie wątpliwości proszę udać się do swojego ginekologa.