Ból jajnika podczas współżycia a torbiel

Witam, okres powinnam dostać tydzień temu w poniedziałek, zrobiłam test płytkowy w środę- negatywny, w piątek- negatywny i dziś rano strumieniowy- negatywny. Bardzo boli mnie brzuch od kilku dni (z bólu nie mogę spać w nocy), żadne domowe sposoby nie pomagają wywołać okresu. Dodam, że 4 msc temu odstawiłam tabletki anty Syndi 35. Śluz mam gęsty, biały, miesiączki zawsze były regularne, cykl 28dniowy, ciążę raczej odrzucam. Podczas współżycia boli mnie jajnik, czy może to być torbiel?
KOBIETA ponad rok temu

Oczywiście nie mogę tego wykluczyć,ale musisz pomyśleć o inne opcji, jajniki przy tabletkach nie wydzielają komórek jajowych jak odstawisz tabletki organizm wraca powoli do normy może to jest zwykłe jajeczkowanie, ale lepiej sprawdz u ginekologa