Ból jajnika promieniujący do żołądka

Witam serdecznie, mam cykle 26-28 dniowe. Ostatni 26 dni. W 21 dniu obecnego cyklu dostałam silnego bólu lewego jajnika po dwóch godzinach doszedł ból w okolicy żołądka wrażliwe na dotyk. Nie jadłam nic co by mogło spowodować niestrawność. W kolejnym dniu dostałam plamienia rozowoczerwonego i utrzymuje się drugi dzień. Podbrzuszu i ten żołądek pobolewaja.Wprowadzilam dietę lekkostrawna.czy możliwe ze jajniki promieniuja bólem do żołądka.Nie mam rewolucji żołądkowych ani mdłości jak przy zatruciu

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać sie do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.