Ból jajnika, skąpe miesiączki i zaburzenia cyklu

Witam, mam zaburzenia cyklu misiączkowego ale od dłuższego czasu było wszystko ok. 5 grudnia miałam bardzo skąpą miesiączkę ( w terminie) za 10 dni ponowne skąpe krwawienie trwajace 5 dni i teraz znowu boli mnie jajnik i pojawia się plamienie, o czym to może świadczyć?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy mogą mieć wiele przyczyn. Najpewniej jest to jednak skutek zaburzeń hormonalnych. Koniecznie proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem. Bez wątpienia konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań.