Ból jajnika, uderzenie gorąca i potliwość

witam mam 25 lat dzisiaj rano bolaly mnie jajniki tak mocno ze plakalam z bolu nagle zrobilo mi sie goraco I pot ze mnie lecial po chwili zrobilo mi sie zimno potem slabo I wymiotowac mi sie chcialo oslably mi dwie nogi caly czas plakalam niewiedzialam co zrobic czy usiasc czy sie polozyc wogole ostatnio mnie bola jajniki przy oddawaniu moczu bylam u lekarza I zrobilam badania moczu czekam za wynikami chociarz dostalam dzisiaj miesiaczke ale nigdy tak sie nie czulam przy miesiaczce wz.2 tab.i ko

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy rzeczywiście wydają się wskazywać na infekcję. Proszę zatem cierpliwie poczekać na wynik analizy moczu, a następnie skonsultować się z lekarzem, który wdroży właściwe leczenie.