Ból jajnika w 7 tygodniu ciąży

Witam. Bardzo proszę o odpowiedz. jestem na początku 7 tygodnia ciązy. Wczoraj lekko pobolewał mnie lewy jajnik. Nie był to ból "ciągnący" tylko pulsujący. Nie wydaje mi się ,żeby to były rozciągające się więzadła. Kiedy ból zanikł rozbolała mnie głowa i boli do dzisiaj. Czy może to świadczyć o czymś niepokojącym ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, opisywane objawy sa bardzo niespecyficzne i raczej nie wiązałbym ich z czymś niepokojącym. W razie utrzymywania sie podobnych dolegliwości zalecam konsultacje z ginekologiem. Pozdrawiam