Ból jajników a prawdopodobieństwo ciąży

witam. uprawiam stosunek przerywany z chlopakiem uzywajac prezerwatywy. do uregulowania miesiaczki biore duphaston od 16 do 26 dnia cylku. ostatnia miesiaczka byla 13 sierpnia a stosunek 24 sierpnia (2 razy). pozniej 2 wrzesnia(3 razy)( dostalismy tableke do 72 h). prezerwatywy nie pekly a partner doszedl poza mna. teraz bola mnie jajniki. glownie po lewej stronie. czy isnieje mozliwosc ciazy? i czy miesiaczka wywolana tabletkami wystapi gdybym byla w ciazy?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem dlaczego zdecydowała się Pani na przyjęcie tabletki 72h po? Jeżeli prezerwatywa nie pękła i nie miały miejsca inne ryzykowne zachowania seksualne ryzyko ciąży jest minimalne. Przyjęcie tzw. tabletki po wiążę się z ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych, do których należą między innymi bóle brzucha, nieprawidłowe krwawienia i rozregulowanie równowagi hormonalnej organizmu. Trudno też przewidzieć, kiedy po przyjęciu tak dużej dawki hormonów wystąpi menstruacja.