Ból jajników - co jest jego przyczyną?

Boli mnie brzuch w okolicach jajników. Ból jest mocny. Nie mogę się schylać. Ból jest z dwóch stron. Co to może być?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
dolegliwości bólowe podbrzusza w rzucie jajników mogą być związane ze stanem zapalnym przydatków. Konieczna jest wizyta u ginekologa oraz włączenie odpowiedniego leczenia.
Inną przyczyną dolegliwości bólowych w podbrzusza mogą być schorzenia układu moczowego. Będzie można to stwierdzić po zebraniu dokładnego wywiadu oraz wykonaniu badania.
Pozdrawiam