Ból jajników - czego jest przyczyną?

Witam. 5 lutego miałam okres, a ogólnie miesiączkę mam co 30 dni. Okres mam cały tydzień. Po okresie uprawiałam z chłopakiem petting, tak na 3 dni przed owulacją. Z jego członka wydzielał się płyn ejakulacyjny. Jak przyszedł dzień owulacji to jajniki zaczęły mnie boleć, ale nie wydzielał się śluz. Jajniki bolą już 3 dzień, na zmianę, a śluz nadal się nie pokazał. Co to oznacza?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Na podstawie Twojego opisu nie można jednoznacznie potwierdzić lub wykluczyć zapłodnienia. Wskazane jest wykonanie testu ciążowego po 14 dniach od daty zbliżenia.
Charakter śluzu bywa jednak odmienny w zależności od infekcji, przyjmowanych leków, stresu czy spożytego alkoholu. Możliwe jest zatem, że do owulacji doszło w wyznaczonym terminie. Możliwe jest także opóźnienie owulacji na skutek podobnych czynników.
Pozdrawiam.