Ból jajników i podbrzusza oraz swędzenie okolic intymnych a prawdopodobieństwo ciąży

Mam pytanie bola mnie jajniki i podbrzusze przez 5dni mialam skapy okres tak jak by plamienia i do tego swedzi mnie miejsce intymne .. Czy to moze byc ciaza?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, objawy są niespecyficzne. Zalecam ewentualne wykonanie testu ciazowego. Pozdrawiam