Ból jajników i silny ból podczas stosunku

Witam, ostatnio w piatek bolały mnie okolice jajników, wieczorem gdy chłopak dość mocno i gwałtownie we mnie wszedł poczułam ostry przeszywający ból. Chłopak przerwał od razu, kolejne próby też bolały. W sobotę zmieniliśmy pozycje ( ja byłam na górze) bólu nie czułam, w niedziele rano nastąpiło krwawienie. czy to okres? według kalendarzyka okres powinnam mieć za 10 dni... co się dzieje? Ostatnio miałam dużo wysiłku i przeżywałam trudne chiwlę, stres był ogromny + płacz. To może być okres?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wobec znacznych problemów emocjonalnych możliwe jest wystąpienia zaburzenia miesiączkowania i pojawienie się okresu wcześniej. Jeżeli ból nie będzie ustępował, to mimo wszystko wskazany jest kontakt z ginekologiem.