Ból jajników i skrócenie okresu

Od dłuższego czasu bolą mnie,najbardziej prawy gdy uciskam. Kocham się z moim partnerem często,ale z zabezpieczeniem i nie pozwalam mu dojść w środku. Martwię się bo te bóle często się pojawiają. Miesiączkę zawsze miałam 7 dni teraz nie całe 5. Jestem w 16 dni po okresie.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Pani dolegliwości mogą być związane z obecnością torbieli jajników lub stanem zapalnym. Myślę że warto zgłosić się do ginekologa, najlepiej takiego który ma możliwość wykonania przezpochwowego usg i dokładnie zweryfikować przyczynę dolegliwości.