Ból jajników i swędzenie sutków po stosunku w dni płodne

Mam pytanie kochalam sie z mezem w dni plodne ... Maz spuscil mi sie do srodka w dni plodne okres dostalam 16 maja 26 dni po nastepnym okresie od pewnego czasu bardzo bola mnie jajniki swedza mnie sutki .... Okres mi sie skonczyl wczoraj jutro cchvialam zrobic test czy cos z tego wyjdzie ??

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Skoro dostała Pani okresu to najpewniej nie jest Pani w ciąży i wynik testu będzie negatywny.