Ból jajników, negatywne wyniki testów ciążowych i mleczna wydzielina z pochwy a ryzyko ciąży

Witam, tak jak pisałam miałam ostatni okres 10.10,współżyłam pare dni później bez zabezpieczenia, dzisiaj mamy 20.11 a okresu jak nie było tak nie ma, od dwóch dni bolą mnie jajniki , zrobiłam dwa testy oba negatywne. Dodatkowo mam mleczną wydzielinę z pochwy, co się dzieje? Poza tym normalnie się czuje żadnych oznak zmęczenia czy mdłości. Ostatnio 2 tygodnie temu przeżyłam ogromny stres ale nie sądzę by to tak wpłynęło.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Prawidłowo wykonane testy ciążowe z dużym prawdopodobieństwem wykluczają ciążę. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.