Ból jajników po stosunku

Witam mam pytanie 8.01.2014 dotałam okres 13.01.2014 mi sie skończył w trzecim dniu uprawiałam ze swoim partnerem stosunek nastepnego dnia wieczorem dostałam silnego ale do wytrzymania bólu jajników najpierw czułam ból obu a potem lewego lewy bolał bardzo aż mnie zginało byłam w grudniu 18 u ginekologa powiedział że wszytsko jest wporządku czy mam sie o co martwić bardzo prosze o jakąś porade z góry dziekuje za odpowiedź pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym w obrębie przydatków. Nie można wykluczyć innych nieprawidłowości w obrębie układu rozrodczego. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.