Ból jajników, spuchnięta pochwa i wzdęty brzuch po seksie podczas okresu

Witam. 9 dni temu kochalam sie z moim chlopakiem bez prezerwatywy podczas okresu. Od trzech dni towarzyszy mi dosyc mocny bol jajników. Mam uczucie, jakby mi macica puchła. Boli przy dotknieciu mocniejszym. Mam regularne miesiaczki 28 dni. Teraz wypadaja mi dni płodne, lecz dziwne uczucie w brzuchu mam od zakonczenia poprzedniej miesiaczki. Mam spuchnieta całą pochwę. Dodam, ze mam wzdety brzuch, ale to moze wina tego jedzenia. Co sie ze mna dzieje? to moze byc jakieś zakażenie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. W takiej sytuacji warto skonsultować się z ginekologiem.