Ból jajników, zawroty głowy i mdłości - co się dzieje?

W ciągu ostatniego miesiąca dzieją się ze mną dziwne rzeczy. Zaczęło się od mdłości i wymiotów, następnie miałam zawroty głowy i omdlenia. Po jakimś czasie wystąpiły bóle jajników obydwóch. Nie wiem czy te wszystkie objawy mają ze sobą coś wspólnego. Czy to może być coś poważnego? Czy istnieje taka możliwość, że to mogą być objawy ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

na podstawie przedstawionych informacji trudno ocenić czy objawy świadczą o poważnym zaburzeniu i czy są ze sobą powiązane. Jeśli były to jednorazowe epizody występujące różnoczasowo, nie muszą niepokoić. Jednak w wypadku ich nawrotów, konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego lub specjalisty chorób wewnętrznych, który po rozmowie i badaniu fizykalnym oceni wstępnie źródło problemu, zleci odpowiednie badania diagnostyczne oraz ew. konsultacje specjalistyczne.

Pozdrawiam