Ból jedynki po doznaniu urazu zębów

witam,dziś byłam u stomatologa, ponieważ 2,5 tyg temu doznałam urazu zębów (upadek)boli mnie trochę jedynka przy dotykaniu-nie jest to silny ból).Dr powiedział że ząb nie obumarł, lecz nie przeprowadził testu na jego żywotność,ani zdjęcia. Noszę reteiner wewnętrzny stały i powiedział, że to od tego ponieważ zęby ciągle pracują, czy to ma sens?Sama nie wiem co myśleć,zęby nie zmieniły koloru.Kolejna wizyta-u ortodonty za 2 tygodnie - będzie wtedy robione zdjęcie. Czy mam powody do obaw ? dziękuję

jak i radiologicznego.
Prosze skonsultowaćsie z innym stomatologiem lub poczekać kolejne 2 tyg na wizytę u ortodonty. W przypadku nasilania sie dolegliwości czy pojawienia sie nowych radziłabym nie czekać.