Ból języka po usunięciu migdałków

Jestem tydzien po usunieciu migdałów, mam 55 lat w tej chwili biorę Gentamycyne i Amokliklaf antbiotyk. Bardzo boli mnie buzia i cały język . Prosze o odpowiedź na  czy długo potrwa gojenie sie i jakie są ewentualne powikłania po takim zabiegu.

To jest trudne pole operacyjne dla nas chirurgów głowy i szyi i dla Was operowanych. Musimy często brutalnie ingerować w waszej jamie ustnej i gardle żeby zrobić to dobrze i żeby opanować duże krwawienie jakie towarzyszy z reguły tego rodzaju zabiegom. Masz dobre leczenie. Spokojnie, będzie dobrze.