Ból kalana i uczucie zimna

witam, mam problem z kolanem. od pol roku mnie boli, czesto jest czerwone a nawet fioletowe.zimne lub gorace. w ostatnim czasie bol sie nasila, co powinienem zrobic do jakiego lekarza sie udac by nie ponosic duzych kosztow leczenia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością konieczna jest konsultacja z ortopedą. Nie jestem w stanie określić czy obecnie czy w przeszłości będą konieczne jakiekolwiek wydatki związane z kolanem ale należy pamiętać, że akurat ten staw obok stawu biodrowego (stawy) są dla nas jako ludzi chodzących, biegających bardzo ważny.