Ból kanału po 1,5 miesiąca od ekstrakcji zęba

Miałam ekstrakcję zęba około 1,5 miesiąca temu, Wytworzył się spory suchy zębodół który goił się ok 2,5 tygodnia. Był robiony rentgen po gojeniu i rzadnych szczątków zęba w nim nie ma. Wyglądało na to że zagoiło się i od miesiąca nic mnie nie bolało, i teraz nagle znowu zaczęło właśnie w tym miejscu gdzie goił się zębodół w miejscu kanału. Jakie mogą być powody takiego bólu kanału po zębie którego nie ma jeżeli niczego nie ma na rentgenie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza stomatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie oraz określić ewentualną przyczynę.