Ból karku i głowy a operacja trepanacji czaszki

MAM BÓL KARKU ORAZ ROZSADZAJĄCY BÓL GŁOWY PO OBU STRONACH JAK RÓWNIEŻ ŚRODEK GŁOWY. JESTEM PO TRZECH TREPANACJACH GŁOWY Z POWODU GUZA TYPU GANGLIOGLIOMA DAWNIEJ ASTROCYTOMA. CZY TAKI BÓL MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ WZNOWY GUZA??
ponad rok temu

Witam. Ból głowy może być objawem zarówno wznowy guza jak i powikłaniem po przebytych operacjach. Myślę że wskazane jest wykonanie badania obrazowego i konsultacja neurologiczna.