Ból karku i uczucie ciężkiej głowy, zawroty oraz brak koncentracji

Ból karku uczucie ciężkiej głowy, zawroty głowy brak koncentracji chodzenie na szeroko rozstawionych nogach uczucie jak bym miał upaść czego to mogą być objawy

Tu bezwzględnie musi Pan być zbadany przez neurologa.
I proszę nie czekać.
Problem trzeba rozwiązać i leczyć.
We Wrocławiu są oddziały neurologiczne pełniące ostry dyżur codzienne.Informacje dostępne są w lokalnych gazetach oraz internecie.

pozdrawiam serdecznie