Ból kciuka i ganglion

Witam! W sobotę wieczorem coś strzyknelo mi w ręce poniżej kciuki. W niedziele rano pojawiła sie kulka na ręce i bardzo boli bol promieniuje do nadgarstka.bylam u lekarza i stwierdził ze to ganglion! Czym mam startować i co dalej robić bo bol jest coraz większy i mam trudności w poruszaniu kciukiem?

Szanowana Pani, proszę udac się na konsultacje do ortopedy. Wszystko wskazuje na to, że w Pani przypadku postepowaniem z wyboru bedzie leczenie operacyjne (ganglion i/lub kciuk trzaskający). Po z b a d a n i u Pani ortopeda zadecyduje czy w Pani przypadku będzie konieczne wykonanie badań dodatkowych (USG) przed ewnetualną kwalifikacja do leczenia operacyjnego. Pozdrawiam