Ból kciuka i palca wskazującego

Witam chciałam się zapytać gdzie mam zgłosić się z bólem dłoni a dokładnie boli mnie kciuk palec wskazujący i zaczyna nachodzić na palec środkowy nie jest to drętwienie a ciągły ból dodam też że lekko puchnie mi i lekko sinieje przerwa między kciukiem a palcem wskazującym ,pracuje jako sprzedawca dużo dźwigam i czuje też w tej ręce (prawej) omdlałość od ramienia w dolną część dłoni .Prosze o poradę

Przyczyn może być wiele. Żeby zdiagnozować trzeba pacjenta zbadać i znać szczegółów objawy. Proszę zrobić usg nadgarstka i badania podstawowo z układem krzepnięcia. Konsultację może przeprowadzić neurolog, chirurg naczyniowy, ortopeda, reumatolog lub internista. Na podstawie przedstawionych informacji trudno określić kto będzie najodpowiedniejszy.