Ból klatce piersiowej, kaszel a nerwica serca

Witam,od miesiąca boli mnie w prawej stronie klatki piersiowej a teraz nawet i barku,czasami budzę się z bólem pleców,mam także kaszel (możliwe że to z przeziebienia) a także myślę ze mogę mieć nerwice serca bo mam wysoki puls i ataki paniki przed rakiem płuc.Zaczęło się od tego ze obudziłem się z silnym bólem w prawej stronie klatki i myślałem ze to z grania na konsoli grałem bardzo dużo bez oparcia.Robiłem remont i zauważyłem dużego grzyba mam 19 lat nie pale za 2 tygodnie ide do lekarza.

Witam serdecznie. Silny ból klatki piersiowej, barków i pleców po prawej stronie nie jest charakterystyczny ani dla raka płuca ani dla schorzeń kardiologicznych. Najprawdopodobniej dolegliwości wynikają z nadwerężenia mięśni i stawów kręgosłupa poprzez pracę przy wspomnianym remoncie. Kaszel może natomiast najprawdopodobniej jest wynikiem przeziębienia lub alergii na zarodniki grzyba.