Ból klatki piersiowej i lewej ręki

Witam mam taki dziwny problem w nocy niemoglam spac mam boł klatki piersiowej dokladnie w miejscu piersi lewej jest to bol oraz tak jakby cos w srodku plonelo do tego strasznie boli lewa reka jakby ja odrywano czy to moze byc cos powaznego

Aleksander Ropielewski

Może, ale nie musi być to coś poważnego. Mam za mało informacji aby udzielić jednoznacznej odpowiedzi ponieważ objawy są niespecyficzne, jednak jeżeli ból jest na tyle silny że wybudza Panią w nocy to zdecydowanie wymaga on diagnostyki i kontaktu z lekarzem.