Ból klatki piersiowej i opuchlizna ręki a prawidłowy wynik badania RTG

od trzech tygodni odczuwam ból klatki piersiowej trochę poniżej pach,ten ból co parę dni zmienia miejsce,raz jest z tyłu ,raz z boku,raz z przodu.Przy kaszlu lub kichaniu bardzo boli.RTG żeber i klatki piersiowej są dobre.Lekarz mnie osłuchał i stwierdził,że nic sie nie dzieje.Tabletki przeciwzapalne dziełają tylko przez chwilę.Wczoraj spuchła mi lewa ręka między nadgarstkiem,a lokciem i to miejsce jest czerwone.Ból klatki też jest po lewej stronie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opuchlizna w obrębie przedramienia może mieć podłoże urazowe. Ból w klatce piersiowej może być spowodowany nieprawidłowościami w obrębie przewodu pokarmowego. Konieczna jest ponowna wizyta u lekarza celem dalszej diagnostyki.