Ból klatki piersiowej, płytki oddech oraz suchy kaszel

Od dwóch tygodni męczy mnie kaszel, początkowo był to zwykły suchy kaszel, brałam syropy dostępne w aptece, w tym tygodniu dołączył do tego bół pleców i klatki piersiowej gdzie każde kaszlnięcie sprawia ogromny ból. Kaszel doprowadza do odruchu wymiotnego. Każdy wysiłek fizyczny ogromnie sprawia mi trudność" ból klatki piersiowej, płytki oddech - muszę robić chwile odpoczynku. Dzisiaj moja temperatura była poniżej 35 stopni, a wieczorem 37. Byłam u dwóch lekarzy, w płucach nic nie słyczać.

Lek. Tomasz Budlewski

być moze warto bylo by wykonac badanie rtg kręgosłupa szyjnego i piersiowego oraz ekg. proszę idać sie do lekarza rodzinnego.