Ból klatki piersiowej po ćwiczeniu na siłowni

witam chcialem zapytac o bol po lewej stronie klatki piersiowej ktory pojawia sie przy kichnieciu i kiedy sie schyle i i zegne reke w prawa strone czasem tez kiedy sie przeciagam cos mi strzela w tym miejscu jakby sie kosc przestawila czy cos ogolem zdaje mi sie ze jest to spowodowane cwiczeniem na silowni jakis czas temu wlasnie w tym miejscu mnie zabolalo podczas cwiczen i teraz to powrocilo chcialbym tylko sie dowiedziec czy to cos powaznego z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam serdecznie
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najprawdopodobniej ten ból związany jest z nadwyrężeniem mięśni/mięśnia. Być może doszło do naderwania przyczepu jednego z nich. Warto wykonać badania kontrolne i skonsultować się z ortopedą.