Ból klatki piersiowej u 33-latka

Witam mam niepokojacy problem ,od kilku dni odczuwam kłujący ból u szczytu obu stron klatki piersiowej, teraz dodatkowo odczuwam ból po lewej stronie mostka . Jaka może byc tego przyczyna ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem infekcji dróg oddechowych, innych patologii pulmonologicznych, schorzeń układu krążenia jak i przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje postępowaniem diagnostyczno leczniczym, a przede wszystkim zbierze wywiad oraz zbada Pana.