Ból klatki piersiowej u męża

witam,mój mąż czasem odczuwa bóle klatki piersiowej.ostatni zdarzył się 2-3 miesiące temu i przyspieszenie,potem silne spowolnienie akcji.ale niedawno miał silny atak bólu głowy,tabletki przeciwbólowe nie pomagały.do tego był tak słaby, że nie mógł się podnieść i mdliło go.taki stan trwał cały dzień.wieczorem zaczęło przechodzić.na następny dzień ani sladu po bólu. czy może mieć to związek z sercem? kilka lat temu spadł z dużej wysokości, ale nie poszedł do lekarza.dodam, że jest pracocholikiem.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Należy rozpocząć odpowiednią diagnostykę, w tym celu proszę udać się do kardiologa.
Pozdrawiam