Ból kolan a bieganie

Miesiąc temu byłam na zarobku za granicą, zbierałam truskawki. Od tego czasu dokucza mi uciążliwy ból kolan. Moim hobby jest bieganie, nie osiągam zawrotnych wyników ale sprawia mi to przyjemność. Czy w związku z tym bólem kolan powinnam zaprzestać biegania ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból kolan mógł powstać na skutek przeciążenia w związku z pracą fizyczną. Nie można wykluczyć uszkodzeń w obrębie stawów kolanowych. Warto przez jakiś czas ograniczyć wysiłek fizyczny. Jeśli dolegliwości nie ustąpią samoistnie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ortopedy.