Ból kolan i skrzywienie kręgosłupa

Witam od kilku miesięcy boli mnie kolano ,ból promieniuje w górę do biodra i w dół a najbardziej boli mnie gdy leżę i śpię w nocy na tej nodze.Byłam u lekarza ,miałam prześwietlenie kręgosłupa,wyszło skrzywienie piersiowo lędzwiowe.Brałam leki ale nic nie pomagają ,nadal nie ,mogę spać na tym boku a rano mam strasznie sztywną tę nogę.Proszę o poradę.

Marta Mielniczuk

Witam,
w Pani przypadku zalecałbym wykonanie badania rezonansu magnetycznego odcinka lędźwiowego kręgosłupa. To właśnie to badanie dokładniej obrazuje kręgosłup i otaczające go tkanki. Wyniki tego badania pozwolą z całkowitą pewnością stwierdzić czy nie choruje pani na dyskopatię, która jest bardzo częstą przyczyna opisywanych przez Panią objawów. Pozdrawiam