Ból kolan po grze w piłkę nożną

witam mam problem z lewym kolanem. trenuje piłkę nożną podczas biegów po ok 10km w lewej nodze na wysokości kolana po stronie zewnętrznej, mięścnie/lub wiazdała robią się tj. momentalnie napięte bolą i po 3 krokach ból jest nie do zniesienia i zaczynam kuleć... 3 dni mocno kulej gra w piłkę nie jest możliwa... Obecnie na meczu normalnie biegnac truchtem poczułem ukucie kolano spuchło tydzień nie mogłem chodzić leżałem w domu... opuchlizna zeszła boli mnie z tyłu za kolanem i po stronie zewnętrze

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu ustalenia przyczyny bólu kolana i zastosowania właściwego leczenia konieczna jest wizyta u lekarza ortopedy i przeprowadzenie badań. Pozdrawiam.