Ból kolan podczas jazdy na rowerze

Jezdze na rowerze ok 500km na miesiac ostatnio zauwazylem ze kolana zaczely mi strzykac tak jakby wskakiwaly na miejsce zaczolem tez odczuwac bol przy wiekszym oporze podczas pedalowania ,czy rozwiazaniem bylby jakis preparat jesli tak to jaki

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Zapewne stawu kolanowe są przeciążone. W aptekach jest wiele maści i żelów które mają uśmierzać ból. Warto jednak wybrać się do Poradni Ortopedycznej aby upewnić się co do rzeczywistej przyczyny dolegliwości bólowych u Pana (konieczne jest badanie fizykalne). Pozdrawiam